Mpo ()
WYWÓZ ODPADÓW

Świadczymy usługi w zakresie wywozu odpadów komunalnych z miasta Lubina jak również z innych miast i gmin.

SELEKTYWNA ZBIÓRKA ODPADÓW

Korzyści jakie płyną ze zbiórki odpadów to czyste miejsca, w których obracamy się i żyjemy, lepszy wizerunek oraz estetyka naszej okolicy.

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do koszenia trawników, pasów zieleni nasze prace wykonywane są sprawnie i rzetelnie.

ZARZĄDZANIE CMENTARZAMI KOMUNALNYMI

Lubińskie Cmentarze Komunalne

Na skróty

  • strona głowna
  • aktualności
  • edukacja ekologiczna
  • wywóz odpadów
  • śmieci po nowemu
  • utrzymanie czystości
  • multimedia
  • informacje
  • druki do pobrania
  • aktualne przetargi
  • kontakt


    Edukacja ekologiczna kliknij i wypełnij ankietę
  • Strona główna > Kontakt

    Obsługa Klienta - umowy
    Monika Kaczmara
    tel. 76 724 99 40
    mpo@mpo.lubin.pl

    Anna Andrysiak
    tel. 76 724 99 46
    mpo@mpo.lubin.pl

    Księgowość - faktury, windykacje
    Karolina Kupczyńska
    tel. 76 724 99 52
    k.kupczynska@mpo.lubin.pl



    Dyspozytor
    tel. 76 724 99 70
    kom 724 240 002
    dyspozytor@mpo.lubin.pl



    Dział Systemów Zarządzania
    Bogusława Potocka
    tel. 76 724 99 49
    b.potocka@mpo.lubin.pl

    Sekretariat
    tel. 76 724 99 40
    fax 76 724 99 50
    mpo@mpo.lubin.pl





    Główny Księgowy
    Renata Lewicka
    tel. 76 724 99 44
    r.lewicka@mpo.lubin.pl


    Specjalista ds. zamówień publicznych
    Monika Kaczmara
    tel. 76 724 99 66
    m.kaczmara@mpo.lubin.pl



    Dział Organizacji i Kadr
    Małgorzata Ilnicka
    tel. 76 724 99 45
    m.ilnicka@mpo.lubin.pl

    Magdalena Dzwonek
    76 724 99 65
    m.dzwonek@mpo.lubin.pl
    Napisz do Nas
    Imię Nazwisko
    Firma
    Adres
    Treść zapytania
    Preferowana forma kontaktu
    email telefon fax



    zaloguj - © MPO sp. z o.o. (6kB) MS